Eviniz Mutlulukla, Deponuz Shell ile Dolsun

  • 2016-10-24 10:10:34 günü eklendi
  • 712 defa incelendi
  • google ara
5 Ekim - 2 Kasım tarihlerinde, Smart kart sahipleri Tekzen'deki 250 TL ve üzeri alışverişlerinde Shell\'den 30 TL'ye varan yakıt hediyesi kazanıyor!

 

DİĞER BİLGİLER

Kampanya 5 Ekim – 2 Kasım 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya Tekzen mağazalarından yapılacak alışverişlerde geçerli olup, www.tekzen.com.tr’den yapılacak alışverişlerde geçerli değildir.
Kampanya kapsamında Shell ClubSmart kart sahiplerine Tekzen mağazalarından yapacakları tek seferdeki 250 TL ve üzeri alışverişleri karşılığında kısa mesaj ile yapılan katılımlarda 25 TL, Shell Motorist mobil uygulaması üzerinden yapılan katılımlarda ise 30 TL değerinde yakıt hediyesi verilecektir. (Bedellere KDV dahildir.) 
Kampanyaya kısa mesaj ile katılmak için, kampanya katılım şifrenizi TEKZEN yazıp aralarında birer boşluk bırakarak Adınızı, Soyadınızı, kampanya kodunuzun son 6 hanesini ve Shell ClubSmart kart numaranızı girerek 6 Kasım 2016, saat 24:00’e kadar 3607’ye kısa mesajla göndermeniz gerekmektedir. Örnek: TEKZEN AKIN SOYTURK 586472 700044101847935316
Kart sahipleri, kampanyaya Shell Motorist mobil uygulaması üzerinden katılmak isterlerse; “Haberler ve Ürünler” başlığına tıklayıp “Tekzen” kampanya sayfasına girerek, sayfadaki kampanyaya katılım bağlantısına erişim sağlayıp Shell ClubSmart kart numaralarını ve Tekzen kampanya katılım kodlarının son 6 hanesini girmeleri gerekmektedir.
Kampanyaya başarılı olarak katılan katılımcıların Shell ClubSmart kartına 8 Kasım 2016 günü; SMS ile katılımlarında 25 TL karşılığı yakıt değerinde 2.500 Smart Puan, Shell Motorist mobil uygulaması üzerinden katılımlarında ise 30 TL karşılığı yakıt değerinde 3.000 Smart Puan yüklenecektir.
Bu kampanya diğer Tekzen ve Shell kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanyadan her kart sahibi sadece 1 kez yararlanabilmektedir. Kampanyaya her kart sahibi 1 cep telefonu nosu ile sadece 1 kez üzere SMS aracılığı ile ya da Shell Motorist mobil uygulaması üzerinden katılım talebi gönderilebilir.
Her kampanya katılım kodu sadece 1 kez kullanılabilir.
Yüklenen Smart Puanların son kullanım tarihi 7 Aralık 2016’dır. Kullanılmayan Smart Puanlar 8 Aralık 2016 tarihinde silinecektir.
Smart Puan karşılığı yakıt alımı için, Smart kartın yakıt dolumu öncesinde ön saha personeline verilmesi ve hediye yakıt kullanılacağı bilgisinin iletilmesi gerekmektedir
Kampanyaya Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri, 18 yaşından küçükler ve ClubSmart Extra Card sahipleri katılamaz.
Kampanyaya tüm Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla ücretsiz olarak katılım yapılabilecektir.
Alışverişin kısmen ya da tamamen iade edilmesi ve alışveriş tutarının 250 TL’nin altına düşmesi durumunda kazanılmış olan hediye iptal olur.
Yakıt hediyesi uygulaması kapsamında Shell ClubSmart başvuru formu genel şartları geçerlidir.
Yüklenen hediye puanlar sadece ClubSmart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli olup, harcanabilmesi için en az 1 TL tutarında yakıt alımı gerekmektedir. 
Hediye Smart puanlar ile üye Shell istasyonlarında yakıt alınabilmesi için kartın ClubSmart sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir. Kayıt işlemi www.shellsmart.com adresinden, Shell Motorist mobil uygulaması üzerinden ya da 2313'e KAYIT yazıp SMS göndererek gerçekleştirilebilir.
Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Tekzen ve Shell’e aittir. Ayrıntılı bilgi için www.tekzen.com.tr, 444 85 96, www.shell.com.tr ve 444 2020

Eviniz Mutlulukla, Deponuz Shell ile Dolsun

Yeni Yorum Yap

Eviniz Mutlulukla, Deponuz Shell ile Dolsun Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: tekzen kampanyaları, akaryakıt kampanyaları, shell kampanyaları,

© Copyright 2018