Vodafone Ev İnterneti D-Smart Hoş Geldin Paketi Kampanyası

  • 2017-08-08 07:54:58 günü eklendi
  • 436 defa incelendi
  • google ara
Vodafone Ev İnterneti şimdi D-Smart TV paketi hediyeli..! Vodafone evde internet ile 2 farklı TV paketinden hediyenizi seçin, evde internet ve TV keyfini doyasıya yaşayın.

 

TV'li Anahtar Teslim Tarifeler

 

Eko Aile

 

6 AY - 59,9 TL

18 AY - 79,9 TL

Hoşgeldin TV Paketi 

8 Mbps 

LİMİTSİZ 

AKN 60 GB 

 

Spor Sever Aile

 

6 AY - 69,9 TL

18 AY - 94,9 TL

Aile Spor TV Paketi 

8 Mbps 

LİMİTSİZ 

AKN 100 GB 


TV'li FiberMax Tarifeler

 

Eko Aile

 

6 AY - 49,9 TL

18 AY - 69,9 TL

Hoşgeldin TV Paketi

24 Mbps

LİMİTSİZ

AKN 25 GB
 

Spor Sever Aile

 

6 AY - 59,9 TL

18 AY - 84,9 TL

Aile Spor TV Paketi

24 Mbps

LİMİTSİZ

AKN 75 GB

 

TV'li Anahtar Teslim Tarifeler Esasları

 

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Kampanyadan sadece bireysel yeni aboneler yararlanabilirler.

Kampanya şartları 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.

Kampanya 30.09.2017 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya kapsamında faturalandırma elektronik imzalı e-fatura üzerinden yapılacaktır. Bu kampanyaya gelen aboneler posta fatura alamayacak olup, Abone işbu kampanya süresi boyunca faturalarını elektronik imzalı e-fatura olarak istediğini beyan ve kabul eder. Elektronik imzalı e-fatura kampanya girişinde ve taahhütnamede Abonenin beyan ettiği e-posta adresine gönderilecektir. Abonenin beyan ettiği e-posta adresi bilgisinin doğruluğu abonenin sorumluluğundadır. Abone kampanya süresince elektronik imzalı e-fatura almak istemez ise, bu talebini her zaman Vodafone Net’e bildirebilir. Bu halde fatura abonelere posta ile gönderilecektir.

Abone kurulum bedelini D-Smart ile arasındaki abonelik sözleşmesi doğrultusunda D-Smart’a ödeyecektir.

Abone, Kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulan D-Smart hizmetinin kendisi tarafından abonelik sözleşmesinde belirtilen adrese kurulumunun yapılabilmesi için, kuruluma esas olacak lokasyon ve iletişim bilgilerinin D-Smart ile bir kereliğine mahsus olmak üzere Vodafone Net internet hizmetinin aktivasyonu sonrasında paylaşılacağını kabul ve beyan eder.

Kampanya kapsamında Abonenin Vodafone Net'ten modem talep etmesi halinde vergiler dahil 117,6 TL olan modem bedeli Aboneye 24 aylık fatura dönemi boyunca vergiler dahil aylık 4,90 TL ödeme seçeneği ile sunulur veya Abonenin talebine göre Abonenin ilk hizmet faturasında peşin olarak ücretlendirilir.

Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), Eko Aile paketinin adil kullanım noktası (AKN) olan 60 GB’ı aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda ( 8 Mbps) hizmet verilmeye devam edilecektir. Gece 02:00-08:00 arasında internet kullanımları adil kullanım kotasına dahil edilmeyecektir.

Geçiçi olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan Aboneler, yılda en fazla iki kez parçalı şekilde 180 güne kadar, tek seferde 300 güne kadar internet hatlarını dondurabilirler. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan Abonelerden aylık İnternet erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, cihaz aylık bedeli, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.

Abonenin bu Kampanya taahhüt süresi içinde internet hizmetini dondurmayı talep etmesi durumunda, hizmeti sadece Vodafone Net’ nezdinde dondurulacak, Abone D-Smart hizmeti almaya devam edecektir.

Abonenin bu Kampanya taahhüt süresi içinde yeni adrese taşınması ve Abonenin taşındığı yeni lokasyonda Vodafone Fibermax hizmeti almak istemesi durumunda, Abone Fibermax kampanyalarına geçiş yapamaz. Abonenin Vodafone Net tarafından sunulan herhangi bir Vodafone Fibermax hizmetine geçmek istemesi durumunda Abonenin ADSL hizmeti iptal edilecek, bu taahhütnameden caydığı kabul edilecek ve bu taahhütname kapsamında belirtilen cayma bedelleri Aboneye uygulanacaktır.

Abonenin bu Kampanya taahhüt süresi içinde internetini devretmek istemesi durumunda Vodafone Net tarafından gerçekleştirilen devir işlemi sadece internet hizmeti için geçerli olacaktır, Abonenin D-Smart nezdindeki aboneliği devam edecek ve devir işlemleri Abonenin sorumluluğunda olacaktır. D-Smart hizmetiyle ilgili Abone dondurma, devir , nakil ve diğer talepleriyle ilgili, D-Smart ile iletişime geçmelidir.
Abonenin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçmesi ya da aboneliğini taahhüt süresi dolmadan iptal ettirmesi durumunda abonelik/kampanya iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler, alınmayan aktivasyon ücretleri, başvuru bedelleri, tüm kurulum bedelleri ve diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı aboneye Vodafone Net tarafından cayma tarihini takip eden aydaki ilk faturasına yansıtılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen kampanya kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır. Varsa, kalan cihaz taksitleri müşterinin lehine olan tutarına üzerine eklenecektir.

Kampanya’nın taahhüt süresi içinde herhangi bir zamanda iptal edilmesi veya taahhüt süresi sonunda Abone’nin TV hizmeti almak istememesi halinde D-Smart tarafından kurulumu yapılan uydu alıcısı Abone tarafından D-Smart’a iletilecek olup, aksi halde Abone cihaz bedelini D-Smart’a ödemekle yükümlü olacaktır.

Kampanya süresi sona erdikten sonra Abonenin İnternet hizmetini almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmetler Aboneye www.vodafone.com.tr internet sitesinde yer alan standart İnternet Tarifelerinde belirtilen aylık ücretlerden faturalandırılacaktır.

Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abonenin sorumluluğundadır.

 

TV'li FiberMax Tarifeler Esasları

 

Şartları Öğrenci paketinde 12 ay, diğer paketler 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.

Kampanya 30.09.2017 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyadan sadece Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’nin (“Vodafone”) Bireysel Mobil Red tarifelerindeki yeni ve bireysel Vodafone Net aboneleri, Vodafone Mobil Red tarifelerde kaldıkları sürece yararlanabilirler.

12 ay taahhütlü 100 Mbps Limitsiz -100 GB AKN’li Öğrenci paketinden sadece 26 yaşın altındaki aboneler faydalanabilir.

Vodafone Red’liye Özel VF Fibermax Tarifeler ile aboneler İnternet hizmetinden seçtiği pakete göre indirimli olarak www.vodafone.net.tr internet sitesinde ilgili pakette duyurulan fiyattan faturalandırılır.

Seçilen Kampanya kapsamında Abone tarafından eski internet servis sağlayıcısı nezdinde aboneliğin sonlandırılması halinde mevcutta bir taahhüt söz konusu ise, taahhütün iptal edilmesi nedeni ile yansıyacak taahhüt iptalinden doğan fatura bedeli, Vodafone Net tarafından kesilecek hizmet bedeli faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcısı nezdindeki taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin Abone tarafından ödenerek fatura ve ödemeye ilişkin belgenin Vodafone Net’e geçiş tarihinden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0 216 556 31 77’e fakslanması gerekmektedir.

Adil kullanım kotalı (AKN’li) olarak belirtilen paketler için, Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı Eko Aile ve Çekirdek Aile Paketleri için 16 Mbps, Genç Aile ve Öğrenci Paketleri için 24 Mbps, Dijital Aile 200 Paketi için 32 Mbps, Dijital Aile 1000 Paketi için 64 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu paketin download hızlarından hizmet verilmeye devam edilecektir. Gece 02:00-08:00 arası internet kullanımları adil kullanım kotasına dahil edilmeyecektir.

Aboneler, yılda en fazla 2 kez ve toplamda 180 (yüz seksen) günü aşmayacak şekilde İnternet hattını dondurabilir. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan Abonelerden aylık İnternet erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.

Abonenin bu Kampanya taahhüt süresi içinde yeni adrese taşınması ve Abonenin taşındığı yeni lokasyonda mevcut altyapısı üzerinden aldığı internet hizmetinin sunulamaması durumunda, Abonenin yeni lokasyonun desteklediği internet altyapısı üzerinden Vodafone Net tarafından sunulan internet hizmetlerine ilişkin kampanyalardan birine geçiş yaparak Vodafone Net’ten hizmet almak istememesi durumunda Abonenin bu taahhütnameden caydığı kabul edilecek ve bu taahhütname kapsamında belirtilen cayma bedelleri Aboneye uygulanacaktır.

Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçmesi ya da aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik/kampanya iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirim, cihaz bedelleri, alınmayan Aktivasyon Ücretleri, Başvuru bedelleri, modem kurulum bedelleri veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı aboneye Vodafone Net tarafından cayma tarihini takip eden aydaki ilk faturasına yansıtılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen kampanya kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.

Abonenin Vodafone Net aboneliğiyle ilgili yapacağı iptal, kampanya değişikliği, nakil, devir ve benzeri herhangi bir işlem Vodafone Mobil aboneliğini ve tarife/kampanya ücretini Vodafone Mobil Red tarifeler dışında bir tarifeye geçmesi işbu Kampanyanın da iptali anlamına gelecek ve Aboneye Kampanya iptalinde doğacak cayma bedeli bu kampanya şartları doğrultusunda yansıtılacak ve Abone internet hizmetine ilişkin dahil olduğu paketin liste fiyatından ücretlendirilmeye başlanacaktır.

Aboneliğin taahhüt süresinden önce veya sonrasında hizmetin devamı süresince herhangi bir zamanda sona ermesi durumunda, modemin çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak abonelik iptalini takiben 10 (on) gün içinde Vodafone Net tarafından bildirilen kargo firmasına Vodafone Net’e gönderilmek üzere Abone tarafından teslim edilmesi gerekmektedir. Bu koşullara uyulmaması durumunda, modem bedeli aboneye belirtilen son gönderim süresini takip eden ilk fatura döneminde faturalandırılır.

Kampanya süresi sona erdikten sonra abonenin İnternet hizmetini almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmetler aboneye www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan standart İnternet Tarifelerinde belirtilen aylık ücretlerden faturalandırılacaktır.

Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abonenin sorumluluğundadır.

 

Vodafone Ev İnterneti D-Smart Hoş Geldin Paketi Kampanyası

Yeni Yorum Yap

Vodafone Ev İnterneti D-Smart Hoş Geldin Paketi Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: vodafone, vodafone kampanyaları, operatör kampanyaları, vodafone evde internet, vodafone evde internet kampanyaları, bedava internet, vodafone bedava internet, d smart, vodafone d smart kampanyası, vodafone evde internet dsmart hediyeli,

© Copyright 2018