Makro Market Kurbanlık Satış Fiyatları 2017

  • 2017-08-18 11:55:18 günü eklendi
  • 422 defa incelendi
  • google ara
Hem sağlıklı, hem bütçenize uygun büyük ve küçükbaş kurbanlıklar Makro'da..! Yüzde 100 Türk sermayesiyle Türkiye\'de bir ilk olma özelliği taşıyan Makro, hem sağlıklı hem de her bütçeye uygun büyük ve küçükbaş kurbanlık satışlarına başladı. Ankara\'nın en modern kurban satış ve kesim merkezine sahip Makro, zaman problemi olan ve yoğun çalışan müşterilerine özel; Ankara ve Kırıkkale mağazalarında da paketli küçükbaş kurbanlık satış imkanı sunuyor. Kurbanlık Koç Kıvırcık Canlı Kg 23,95 TL'den, Kurbanlık Koç Karaman Canlı Kg 22,95 TL'den Kurbanlık Dana Canlı Kg 22,95 TL'den satışa sunuldu. Ayrıca Paraf Kredi Kartı'na özel %10 indirim, Maximum'a 85 TL MaxiPuan ve Yapı Kredi Cüzdan'a özel 50 TL Puan fırsatı sunuluyor.

 

Makro 2017 Kurban Satışı İle İlgili Bilgiler;

 

Kurbanlık satışı nerede yapılır?

 

Satışlarımız, Saray Mahallesi, Gıdacılar Caddesi, Kazan-Ankara adresinde bulunan Makro Kurban Satış ve Kesim Tesisi’nde yapılacaktır.
 

Kurbanlık seçme ve kesme süreci nasıldır?

 

* Müşterilerimiz, Makro Kurban Satış ve Kesim Tesisi’ne gelerek oluşturduğumuz padoklarda kurbanlıklarını seçeceklerdir. Satın aldığınız kurbanlıkları, dilerseniz alıp götürebilir, dilerseniz kesim tarihine kadar, özel bakıcıların bulunduğu ve veteriner hekim kontrollerinin yapıldığı Makro Kurban Satış ve Kesim Tesisi’ne bırakabilirsiniz.

* Müşterilerimizin ‘Satış Sözleşmesi’ndeki fiş numarası ile işaretlenen kurbanlıkların kesimi, rezervasyon kartında belirtilen bayram günü ve randevu saatinde, müşterimizin de gelmesi ile yapılacaktır.

* Kurbanlıkların kesimleri, bayramın 1., 2. ve 3. günü (01, 02, 03 Eylül 2017) gerçekleştirilecektir.
 

Kurbanlıklar hakkında bilgi alabilir miyim?

 

Kurbanlıklarımız, kurban olma vasıflarını taşıyan, Anadolu’da yetiştirilmiş, Küçükbaş için 1 yaşını tamamlamış, Büyükbaş Dana için 2 yaşını tamamlamış, yerli besi ırklardan, veteriner hekimler gözetiminde seçilmiştir. Kurban kesim gününe kadar tüm kurbanlıkların sağlık kontrolleri, veteriner hekimlerimiz tarafından yapılmakta ve kurbanlıklar, 20 dönümlük arazimizde, uzman bakıcılar tarafından beslenmektedir.
 

İbadet ve temizlik için yeriniz var mı?

 

Bayram namazı, vakit namazları ve temizlik için, cami, şadırvan, tuvalet ve lavabo imkanlarımız bulunmaktadır.
 

Kurban derisini bağışlayabilir miyim?

 

Kurban derilerini, isterseniz, tesisimizde bulunan devletin resmi bağış kurumlarına bağışlayabilirsiniz.


Paketli Sanal Kurban hakkında bilgi alabilir miyim?

 

• Müşterilerimiz, tüm MAKRO mağazalarımızdan ve İstanbul daki tüm UYUM mağazalarımızdan paketli küçükbaş kurbanlık satın alabilecektir. Müşterilerimiz paketli kurban etini 12-16 kg. ağırlığında, koli içerisinde, bayramın 2. günü, saat18:00’den itibaren, kurbanı satın aldıkları mağazalarımızdan teslim alabilirler.

• Kutu içerisinde, karkas, 2 kol, 2 but, 2 kafes, 1 gerdan, 1 fileto yer alacaktır. Ciğer ve yürek ise, 12-16 kg. dışında, isteyen müşterilerimiz için kurban kolisinine ayrıca konulacaktır.

• Paketli Sanal Kurban sistemimizde, vekalet uygulaması şöyledir: Müşterilerimiz, mağazalarımızdan kurbanlıklarını satın alırken iletişim bilgilerini verecektir. Müşterilerimiz kurbanlığın kesiminden önce görevli personellerimiz tarafından aranarak, vekaleti alınacaktır. İslami şartlara uygun olarak alınan vekalete göre kesim işlemi yapılacaktır.

 

Makro Market Kurbanlık Satış Fiyatları 2017

Yeni Yorum Yap

Makro Market Kurbanlık Satış Fiyatları 2017 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: makro market, makro market kampanyaları, kurban bayramı kampanyaları, kurban satışı 2017, kurban fiyatları 2017, market indirimleri, makro market kurban fiyatları 2017,

© Copyright 2018