Turkcell Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası

  • 2017-08-23 07:08:48 günü eklendi
  • 682 defa incelendi
  • google ara
31 Ağustos 2017 tarihine kadar Tık diye Turkcell'li olun, 4 ay boyunca ayda 2 GB cepten internet hediyesi sizin olsun.

 

Daha Fazla Bilgi

 

Kampanya kapsamında, turkcell.com.tr üzerinden talebini yaparak numarası başarılı bir şekilde Turkcell’e taşınan ya da yeni hat alan aboneler, 4 ay boyunca geçerli aylık 2 GB hediye internet kazanacaklardır. 2 GB hediyenin kazanılabilmesi için, numara taşıma ya da yeni hat alma talebininturkcell.com.tr üzerinden adrese teslim süreci ile yapılmış olması gerekmektedir.

Bir GSM numarası kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilecektir.

2 GB hediyesi yurt içinde geçerlidir, 3. şahıslara transfer edilemez, bir dönem içinde kullanılmayan fayda bir sonraki döneme devretmez.

2 GB internet hediyesini bitiren aboneler, varsa başka kampanya veya paketleri üzerinden, yoksa tarifesinden ücretlendirilir.

Kampanyaya dahil olan internet faydası için üst hız limiti 7,2 Mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

23 Kasım’dan önce turkcell.com.tr üzerinden adrese teslim süreci ile yapılan numara taşıma taleplerinde 6 ay 1GB hediyesi geçerlidir. 

 

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

 

http://www.turkcell.com.tr/tr/turkcellli-olmak adresinden yapacağınız numaranızı Turkcell’e taşıma ya da yeni hat alma işlemi başarılı bir şekilde tamamlandığında, 2 GB internet hediyeniz otomatik tanımlanır, ayrıca başvuruya gerek yoktur.

 

Kampanya faydalarını ne zaman kullanmaya başlarım?

 

İşleminizin tamamlanmasından sonra, 2 GB cepten internet hediyeniz hattınıza tanımlanır ve kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 

Kampanya içeriği ve özellikleri nelerdir?

 

Yeni hat alma ya da Turkcell’e numara taşıma talebini bu sayfadan adrese teslim süreci ile yaparak işlemi başarılı bir şekilde tamamlanan bireysel faturalı hatlı aboneler yararlanabilir. 4 ay boyunca geçerli aylık 2 GB cepten internet hediyesi kazanılır. Hediye 2 GB, 4 fatura dönemi boyunca yenilenir.

 

Turkcell Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası

Yeni Yorum Yap

Turkcell Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: turkcell, turkcell kampanyaları, operatör kampanyaları, bedava internet, turkcell cepten bedava internet, turkcell bedava internet,

© Copyright 2018