İkea'da Her 2000 TL için 200 TL Hediye Çeki

  • 2016-08-16 00:55:57 günü eklendi
  • 872 defa incelendi
  • google ara
23 Temmuz-2 Eylül 2016 tarihlerinde yapılacak her 2000 TL alışverişe 200 TL hediye çeki için acele edin.

Kampanya Koşulları

Hediye Çeki Kampanyasına konu olan "Kart", 23 Temmuz- 02 Eylül 2016 tarihleri arasında IKEA Aile Kart kullanılarak tek seferde ve tek faturada Katma Değer Vergisi (KDV) dahil 2.000 TL ve katları tutarında IKEA Türkiye Mağazaları’ndan yapılan mobilya ve aksesuar alışverişleri neticesinde KDV dahil her 2.000 TL için, KDV dahil 200 TL olarak kazanılır.
"Kart" yalnızca tek fatura içerisindeki kampanya tarihlerindeki IKEA Aile Kart kullanılarak kampanyaya konu olan KDV dahil 2.000 TL ve katları tutarındaki mobilya ve aksesuar alışverişleri üzerinden kazanılır. Aksi takdirde, fiş/faturaların birleştirilmesi suretiyle "Kart" kazanılamaz.
Kampanyadan, yalnızca IKEA Aile Kart sahibi gerçek kişiler yararlanabilir ve fatura sadece IKEA Aile Kart sahibi gerçek kişiler adına düzenlenebilir. Kurumsal/Tüzel Kişiliklere yapılan satışlar kampanya kapsamı dışında olup, kampanyadan faydalandıklarının tespit edilmesi durumunda, teslim edilmiş olan "Kart"lar iptal edilecektir.
"Kart" hakkı kazanımı için, satış fişi ve/veya bilgi fişi aslının ibrazı şarttır. Suret, fotokopi, aslı gibidir kopya vb. evraklar üzerinden işlem yapılmayacaktır.
Hediye Çeki Kampanyası, IKEA Kurumsal Kart ile yapılan alışverişlerde ve internet üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli değildir.
"Kart" IKEA Kurumsal Kart ile yapılan alışverişlerde ve internet üzerinden yapılan alışverişlerde, gıda, restoran, ürün toplama bankosu, nakliye ve montaj kasalarında kullanılamaz.
İşbu kampanya kapsamında verilen "Kart", teslim edildiği tarihten bir gün sonra geçerli olacak olup, "Kart"ın son kullanma tarihi 31 Ekim 2016’dır.
"Kart" hamiline düzenlenmiştir. Kaybedilmesi durumunda herhangi bir sorumluluk kabul edilemez, yerine yenisi verilmez. "Kart"ın kampanya sonuna kadar saklanması ve kullanılması ile ilgili tüm sorumluluk müşteriye aittir.
"Kart" paraya çevrilemez.
"Kart" sadece tek fiş/fatura ile yapılan alışverişlerde kullanılabilir, bölünerek farklı alışverişlerde kullanılamaz. Aynı "Kart" sadece tek alışverişte kullanılabilir ve farklı kampanyalar ile birleştirilemez.
"Kart" kazanan müşterilerin, "Kart" tutarını aşan alışverişlerde, aşan kısmını müşteri ödemekle yükümlüdür. "Kart" sahibinin kullanacağı "Kart" tutarının, yapacağı alışveriş tutarından daha fazla olması halinde, MAPA Mobilya ve Aksesuar A.Ş. (MAPA A.Ş.) tarafından "Kart"ın kullanılmayan kısmı için "Kart" sahibine para iadesi yapılmaz ve/veya işbu tutar başka alışverişlerde kullanılamaz ve/veya artan kısım için ayrı bir "Kart" ve/veya Hediye Çeki düzenlenmez.
"Kart" üçüncü şahıslara satılamaz, borca mahsuben takas konusu yapılamaz.
"Kart" en geç kampanya bitim tarihini müteakip 7 (yedi) gün içinde IKEA Mağazaları'ndan teslim alınmalıdır. Kampanya bitiş süresini 7 (yedi) günden fazla aşan süreler için geriye dönük "Kart" talepleri kabul edilmeyecektir.
Kampanya süresince yapılan alışverişte satın alınan ürünlerin iade edilmek istenmesi durumunda, kampanya kapsamında düzenlenen ve müşteriye teslim edilen "Kart" da müşteri tarafından iade edilecektir. "Kart"ın müşteri tarafından iade edilmemesi/edilememesi halinde, iade edilmesi gereken "Kart" bedeli kadar tutar iade bedelinden düşülecektir.
“Kart”ın kazanılması için gerekli olan toplam alışveriş tutarı hesaplanırken “Kart” ile yapılan ödemeler dikkate alınmaz.
Tüm kampanya katılımcıları, tüm kampanya şart ve koşullarını kabul eder.
İşbu kampanya koşullarında her türlü değişiklik yapma hakkı MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş.’ye aittir. MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. bu hüküm ve koşulları herhangi bir bilgilendirme yapmadan değiştirme, kapsamını sınırlama, kampanyayı erteleme ve bitirme hakkını saklı tutar.
Bu madde ve koşulların ihlali ile açıklanan ödüle sahip olmaya yönelik teşebbüsler, sahtekarlık oluşturabilir ve bu durum yasal mevzuatın ihlali anlamına gelebilir.

İkea'da Her 2000 TL için 200 TL Hediye Çeki

Yeni Yorum Yap

İkea'da Her 2000 TL için 200 TL Hediye Çeki Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: ikea kampanyaları, hediye çeki, kampanyalar, ,

© Copyright 2018