Vodafone'lulara Yeni Yıla Özel Ek %15 İndirim Fırsatı!

  • 2016-12-24 17:12:47 günü eklendi
  • 1856 defa incelendi
  • google ara
Vodafone'luları Colins mağazaları ve www.colins.com.tr'de tüm ürünlerde indirime ek olarak %15 indirim fırsatı bekliyor. Kampanya şifrenizi Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek "Bana Ne Var?" bölümünden alabilirsiniz!
 
Esaslar
Kampanya 21 Aralık 2016 - 31 Ocak 2017 tarihleri aralığında geçerlidir. Vodafone'lulara Colin's mağazalarında ve colins.com.tr'de yapacakları tüm alışverişlerde ek %15 indirim sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için Vodafonelular Vodafone Yanımda ya da Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan kampanya sayfasındaki ''Kampanyaya Katıl'' tuşuna basarak veya COLINS yazıp 6666'ya SMS göndererek kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Aboneler alınan şifreyi Colin's mağazalarında kasa görevlisine söyleyerek ya da colins.com.tr'de ilgili alana şifreyi girerek kampanyadan yararlanabilir. Şifreler tek kullanımlık olup, günde en fazla 1 şifre kullanılabilir. Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Outlet ürünler kampanyaya dahil değildir. İade ve değişimler faturada yer alan son satış tutarı üzerinden yapılacaktır. Bu kampanya ile mevcut Colin's indirimine ek olarak %15 indirim sağlanacak olup, kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Colin's ve Vodafone'da saklıdır. Kampanyadan aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.
Vodafone'lulara Yeni Yıla Özel Ek %15 İndirim Fırsatı!
Vodafone'lulara Yeni Yıla Özel Ek %15 İndirim Fırsatı!

Yeni Yorum Yap

Vodafone'lulara Yeni Yıla Özel Ek %15 İndirim Fırsatı! Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: vodafone, vodafone yanımda uygulaması, colins indirimleri, colins.com.tr indirimleri, vodafone yanımda 2017,

© Copyright 2018