Yeni Yılda IKEA'da Büyük Kış İndirimi Başladı 2017!

  • 2016-12-27 11:22:00 günü eklendi
  • 2480 defa incelendi
  • google ara
Kanepelerden gardıroplara, aydınlatmadan züccaciye ürünlerine kadar yüzlerce çeşit mobilya ve ev aksesuarı şimdi indirimli fiyatlarıyla tüm IKEA mağazaları ve İnternet Mağazasında. Kampanya 24 Aralık 2016 - 29 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya süresince indirimli ürünler stoklarla sınırlı olup stok durumları ve fiyatlar mağazalar arası farklılık göstermektedir. Kampanya toplu satışlarda geçerli değildir.

 

IKEA’daki indirimli "Yatak Odaları, Gardıroplar, Karyolalar, Komodin ve Şifonyerler; TV-Dolap Sistemleri, TV Üniteleri ve Sehpaları, BESTA Dolap Sistemleri, BESTA İskelet ve Kapaklar; Oturma Odaları, Koltuklar, Kanepeler, Konsollar ve Sehpalar, Uzanma Koltukları, Yataklı Kanepeler, Ayak Uzatma Tabureleri, Kılıflar; Ev Dekorasyonu, Mumlar ve Mumluklar, Dekoratif Aksesuarlar, Çerçeveler ve Posterler, Saksılar ve Yapay Bitkiler, Kağıt ve Kırtasiye Ürünleri; Çalışma Alanları, Masalar ve Sandalyeler, Kitaplıklar ve Raflar, Ofis Dolapları; Ev Tekstili; Yemek Yeme ve Pişirme; İkea Çocuk Odası ve Aksesuarları; Yemek Odaları, Aydınlatma, Antre ve Ardiye Çözümleri, Dış Mekan Ürünleri" ile yeni yıla girerken evini yenilemek, eksiklerini gidermek ve elbette sevdiklerini birbirinden renkli yılbaşı hediyeleriyle mutlu etmek isteyenleri bekliyor.

Sizleri mağazalarımıza ve www.ikea.com.tr adresine bekliyoruz.

Yeni Yılda IKEA'da Büyük Kış İndirimi Başladı 2017!

Yeni Yorum Yap

Yeni Yılda IKEA'da Büyük Kış İndirimi Başladı 2017! Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: ikea kış indirimi 2016 2017, ikea büyük kış indirimi başaldı, ikea, ikea.com.tr, yeni yılda ikea kampanyaları, 2017 ikea kampanyaları, yeni yıl internet kampanyaları,

© Copyright 2018