Vodafone SüperNet'ten İlk Ay Ev İnterneti Faturası Hediye!

  • 2017-01-04 21:20:36 günü eklendi
  • 1037 defa incelendi
  • google ara
Ailelerin yükü çok, bir de ev interneti masraf olmasin diye simdi Vodafone SüperNet ev internetinin ilk faturası bizden size hediye! Üstelik, modem alirsaniz uçtan uca Anahtar Teslim Kurulumunuz da tamamen ücretsiz. Hangi tarifeyi seçsem diyorsanız, "Tarifemi Yarat'a tıklamayı unutmayın!"

 

Hangi tarifeyi seçeyim derseniz size önerilerimiz;

* Hız ve kotada en optimum içeriği arayanlara Eko Aile Tarifesi
* Uygun fiyata daha hızlı bir ev interneti arayan ve evde birden çok kişi olan ailelere Çekirdek Aile Tarifesi
* Fiber hız ve yüksek kotayla evden oyun, film, dizi keyfi arayanlara Genç Aile Tarifesi
* Uzun dönem söz vermek istemeyen ve bol içerik arayan gençlere özel 12 ay kontratlı Öğrenci Tarifesi
* İlk evimde her şeyim maksimum olsun diyenlere özel maksimum hız teknolojisiyle Genç Profesyonel Tarifesi
* Ev internetimde her şey içinde olsun, maksimum deneyimi yaşayayım diyenlere Dijital Aile Tarifesi

 

Anahtar Teslim Tarifeler Esasları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Kampanya şartları 25 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
Öğrenci Paketi 13 Aylık taahhütle sunulmaktadır.
Vestel TV cihazları sadece 24 ay taahhütlü Anahtar Teslim Tarifeler'le alınabilmektedir(Öğrenci Tarifeleri dahil değildir).
Vestel TV cihazlarının kurulumu Vestel tarafından yapılacak olup, kurulum tamamlandıktan sonra tüketiciye kurulum tarihinen itibaren 2 yılı kapsayan bir garanti belgesi iletilecek fakat Vestel servislerinde 3 yıl olarak destek verilecektir.
Vestel'in tüketiciye kuruluma gitme süresi Internet hizmetinin aktiflenmesinden itibaren maksimum 7-10 gün sürebilir.
Kurulumu yapılmış Vestel TV cihazlarının iadesi alınmayacaktır.
Vodafone Süpernet Anahtar Teslim Tarifeler Okula Dönüş Kampanyası ile abonelerin kampanyaya girdiği dönemde ilk faturasına yansıyan İnternet hizmetine ilişkin tarife ücreti alınmayacak olup, kalan 24 aylık (Öğrenci paketlerinde kalan 12 aylık) fatura dönemi boyunca aboneler indirimli olarak www.vodafone.net.tr internet sitesinde duyurulan fiyattan faturalandırılır. İlk fatura ile kastedilen abonenin kampanyaya giriş yaptığı dönemdeki ilk fatura dönemidir.
Taksitli cihaz alımında cihaz taksitleri faturalandırılmaya ilk fatura döneminden itibaren başlatılacaktır.
Kampanya 10.01.2017 tarihine kadar geçerlidir.
Kampanyadan bireysel yeni müşteriler yararlanabilir.
Seçilen Kampanya kapsamında Abone tarafından eski internet servis sağlayıcısı nezdinde aboneliğin sonlandırılması halinde mevcutta bir taahhüt söz konusu ise, taahhütün iptal edilmesi nedeni ile yansıyacak taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin en fazla 120 TL'lik kısmı, Vodafone Net tarafından kesilecek hizmet bedeli faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcısı nezdindeki taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin Abone tarafından ödenerek fatura ve ödemeye ilişkin belgenin Vodafone Net'e geçiş tarihinden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0 216 556 31 77'e fakslanması gerekmektedir.
Seçilen Kampanya kapsamında Abonenin Vodafone Net'ten modem talep etmesi halinde hizmet türüne göre 3 TL/ay olan modem bedeli Aboneye talebi doğrultusunda ilk fatura dönemi ücretsiz olarak 24 ay için taksitlendirilerek veya ilk hizmet faturasından peşin olarak ücretlendirilir.
Seçilen Kampanya kapsamında abonenin Vodafone Net'ten modem alması halinde, abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.
Abone Vodafone Net'ten modem almıyorsa, yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL ve Fiber teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.
24 Mbps ve üzeri hızlarda abonenin bulunduğu lokasyonun altyapısına uygun olarak Fiber ya da Fiber Hız (VDSL2) altyapıları üzerinden hizmet sağlanmaktadır.
Maksimum Hız Teknolojisi Dijital Aile Paketlerinde sunulmaktadır. Bu paketlerde hıza bağlı olarak fiyat değişmeksizin ev interneti bağlatmak istediğiniz lokasyonun alt yapısının desteklediği maksimum hıza göre paket tanımlaması yapılacaktır.
İnternet hizmeti kapsamında, hattınızın uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak tarife içinde tanımlı, alabileceğiniz en yüksek hızda hizmet verilecektir.
İnternet hizmeti kapsamında, hız seçeneklerinde Abonenin alacağı hız garanti edilmemekte olup, Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.
Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda hizmet verilmeye devam edilecektir.
Geçiçi olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan Aboneler, yılda en fazla iki kez parçalı şekilde 180 güne kadar, tek seferde 300 güne kadar internet / telefon hatlarını dondurabilirler. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan Abonelerden aylık İnternet/Telefon erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.
Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçmesi ya da aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik/kampanya iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirim, cihaz bedelleri, alınmayan Aktivasyon Ücretleri, Başvuru bedelleri, modem kurulum bedelleri veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı aboneye Vodafone Net tarafından cayma tarihini takip eden aydaki ilk faturasına yansıtılır. ?u kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen kampanya kapsamında
Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.
Kampanya süresi sona erdikten sonra abonenin İnternet hizmetini almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmetler aboneye www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan standart İnternet Tarifelerinde belirtilen aylık ücretlerden faturalandırılacaktır.
Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abone'nin sorumluluğundadır.
Vodafone Net modemin markasını ve İnternet hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Abone, Anahtar Teslim Tarifeler Okula Dönüş Kampanyası koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.

 

Vodafone SüperNet'ten İlk Ay Ev İnterneti Faturası Hediye!
Vodafone SüperNet'ten İlk Ay Ev İnterneti Faturası Hediye!

Yeni Yorum Yap

Vodafone SüperNet'ten İlk Ay Ev İnterneti Faturası Hediye! Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: vodafone, vodafone süpernet, ev interneti kampanyaları, bedava ev interneti, ilk ay faturasız ev interneti, vodafone kampanyaları 2017, vodafone süpernet kampanyaları,

© Copyright 2018