Arçelik'ten Opet World Kartla Alışveriş Yapana Opet'ten 100 TL Akaryakıt Hediye

  • 2016-08-12 00:37:38 günü eklendi
  • 1425 defa incelendi
  • google ara
Arçelik'ten Opet World kartla tek seferde 1250 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes Opet istasyonlarından 100 TL bedava akaryakıt kazanıyor. Kampanya 1-31 Ağustos 2016 tarihleri arası geçerlidir.

Kampanya Koşulları

1– 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında Opet Worldcard ile Arçelik mağazalarında tek seferde yapılacak 1250 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlerde, anlaşmalı Opet istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerli 100 TL yakıt puan kazanılacaktır. Kampanyadan yararlanmak için Opet Worldcard sahiplerinin Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmaları ya da YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının üzerinde bulunan müşteri numarasını 4454’e SMS ile göndermeleri ve harcamalarını Yapı Kredi World POS’undan yapmaları gerekmektedir. Bu içerik kampanyamatik.net tarafından hazırlanmış olup, kampanyamatik.net’den izin alınmadan kopyalanması yasaktır. Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için ‘’Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanyaya puan ile yapılan işlemler, nakit çekim işlemleri, mail order işlemleri ve iade yapılan işlemler dahil değildir. www.arcelik.com.tr üzerinden yapılacak işlemler ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir. Kampanya müşteri bazında olup bir müşteri kampanyadan en fazla 1 defa yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 8 Eylül 2016 tarihine kadar Opet Worldcard’lara yakıt puan olarak yüklenecektir. Yakıt puanlar için son kullanım tarihi 28 Eylül 2016’dır. Kullanılmayan yakıt puanlar 29 Eylül 2016 tarihinde geri alınacaktır. Puan yükleme tarihinde kartın kullanıma açık olması gerekmektedir. Harcamanın iade olması durumunda yüklenen yakıt puanlar geri alınacaktır. Yapı Kredi, Opet ve Arçelik kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Arçelik mağazaları için www.arcelik.com.tr adresinden, kampanya koşulları için kampanyamatik.net , www.opet.com.tr ve www.worldcard.com.tr adreslerinden bilgi alabilirsiniz.

Arçelik'ten Opet World Kartla Alışveriş Yapana Opet'ten 100 TL Akaryakıt Hediye

Yeni Yorum Yap

Arçelik'ten Opet World Kartla Alışveriş Yapana Opet'ten 100 TL Akaryakıt Hediye Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: Opet kampanyaları, opet world kart, opet, world kart, world kart kampanyaları, arçelik, arçelik kampanyaları,

© Copyright 2018