Vodafone SuperNet Tabletli Ev İnterneti Kampanyası 2017

  • 2017-02-24 14:15:42 günü eklendi
  • 868 defa incelendi
  • google ara
Ev internetinize ek ayda 1 TL'ye son model tabletler Vodafone SüperNet'te..! Vodafone SüperNet ev interneti ile Vestel V Tab 7010, Vodafone Smart Tab Mini 7 veya Samsung Galaxy Tab 3 LITE tabletlerinden dilediğinizi seçin, ev internetinizin tadını son model tabletinizle çıkarın.

 

Anahtar Teslim Kurulum Adımları

 

1. Vodafone Cep Merkezlerinden size en uygun internet tarifesini ve almak tablet modelini seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

2. İnternet portunuz aktiflendikten sonra, Türkiye'nin 81 ilinde bunlunan Anahtar Teslim Kurulum ekibimiz evinize gelir ve bina içi kablolarınızı kontrol eder. Uçtan uca modem kurulumunuzu sağlayıp internet ağlantınızı gerçekleştiririz.

3. Tabletiniz kargo ile adresinize teslime edilir.

 

Tabletli SüperNet Kampanyası Esasları

 

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Kampanya 30.04.2017 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya şartları 25 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.

Kampanyadan bireysel yeni ve mevcut müşteriler yararlanabilir.

Vodafone Süpernet Fibermax Anahtar Teslim Tarifeler Kampanyası ile abonelerden, abonelerin kampanyaya girdiği dönemde ilk iki faturasına yansıyan İnternet hizmetine ilişkin tarife ücreti alınmayacak, taahhüt süresince kalan 23 ay boyunca aboneler indirimli olarak www.vodafone.net.tr internet sitesinde duyurulan fiyattan faturalandırılır. İlk iki fatura ile kastedilen abonenin kampanyaya giriş yaptığı dönemdeki ilk ve ikinci fatura dönemidir.

Seçilen Kampanya kapsamında Abone tarafından eski internet servis sağlayıcısı nezdinde aboneliğin sonlandırılması halinde mevcutta bir taahhüt söz konusu ise, taahhütün iptal edilmesi nedeni ile yansıyacak taahhüt iptalinden doğan fatura bedeli, Vodafone Net tarafından kesilecek hizmet bedeli faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcısı nezdindeki taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin Abone tarafından ödenerek fatura ve ödemeye ilişkin belgenin Vodafone Net'e geçiş tarihinden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0 216 556 31 77'e fakslanması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında modem Abonelik süreci boyunca Abonenin kullanımı için Vodafone Net tarafından ücretsiz olarak sağlanacak ve modem kurulum hizmeti Abone'ye ücretsiz olarak sunulacaktır. Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.

Abone'nin aldığı tablet ile ilgili teknik sorunlarda abone kullanımından kaynaklı arızalar dışında Vodafone Net sorumluluğu yanında üretici ve/veya ithalatçı firmanın garanti şartları da geçerli olmaktadır. Abonenin kampanya kapsamında almış olduğu tabletin kaybolması ve/veya çalınması halleri Vodafone Net Abonelik Sözleşmesi'ni ve/veya Taahhütname'yi sona erdirmek ve/veya internet hattını iptal etmek için haklı sebep teşkil etmeyecek ve Taahhütname hükümleri aynen devam edecektir. Yasal cayma süresi içinde, kutusu açılmış cihazların iadesi alınmamaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve Vodafone Net cihazlarda marka ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda hizmet verilmeye devam edilecektir.

Aboneler, yılda en fazla 2 kez ve toplamda 180 (yüz seksen) günü aşmayacak şekilde İnternet hattını dondurabilir. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan Abonelerden aylık İnternet erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.

Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçmesi ya da aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik/kampanya iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirim, cihaz bedelleri, alınmayan Aktivasyon Ücretleri, Başvuru bedelleri, modem kurulum bedelleri ve diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı aboneye Vodafone Net tarafından cayma tarihini takip eden aydaki ilk faturasına yansıtılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen kampanya kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.

Kampanya süresi sona erdikten sonra abonenin İnternet hizmetini almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmetler aboneye www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan standart İnternet Tarifelerinde belirtilen aylık ücretlerden faturalandırılacaktır.

Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abone'nin sorumluluğundadır.

Vodafone Net modemin markasını ve İnternet hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Abone, Vodafone Süpernet Fibermax Anahtar Teslim Tarifeler Kampanyası koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.

Vodafone SuperNet Tabletli Ev İnterneti Kampanyası 2017
Vodafone SuperNet Tabletli Ev İnterneti Kampanyası 2017

Yeni Yorum Yap

Vodafone SuperNet Tabletli Ev İnterneti Kampanyası 2017 Hakkındaki Görüşler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Diğer haberler: vodafone, vodafone kampanyaları, vodafone supernet, vodafone supernet kampanyaları, operatör kampanyaları, vodafone evde internet, vodafone supernet evde internet,

© Copyright 2018